Podobnie jak w zeszłym roku bierzemy udział w akcji „Szkoły Pełne Talentów". Zachęcamy wszystkich do zbierania Talenciaków, dzięki którym zdobędziemy świetne nagrody! W poprzednim roku szkolnym nasza szkoła otrzymała komplet gier stolikowych do naszej świetlicy.