Rajd Góra Świętej Anny- Żyrowa.
Już po raz trzeci uczniowie klas IV-VIII wyruszyli na trasę pieszego rajdu po Parku Krajobrazowym Góra Świętej Anny. Tym razem trasa wiodła z Góry Świetej Anny do Żyrowej i powrót na naszą "Ankę". Uczestnicy przeszli ciekawą i malowniczą trasą wiodącą obok radaru przez rezerwat Lesisko z ruinami folwarku Waldhof do Pałacu w Żyrowej. Był czas na zwiedzenie Żyrowej, odpoczynek i obiad. W drogę powrotną ruszyliśmy zielonym szlakiem. Późne popołudnie spędziliśmy w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym ( dziękujemy za miłe przyjęcie). Był to czas na wspólne zabawy, rozmowy do późnych godzin nocnych. We wtorek po śniadaniu wyruszyliśmy w drogę powrotną- oczywiście pieszo- schodząc drogą kalwaryjską do Muzeum Czynu Powstańczego min. kontynuując obchody 60-lecia szkoły. Droga powrotna była dość męcząca, ale kto jak nie my- daliśmy radę. Wróciliśmy do domów bogatsi w wiedzę historyczną, przyrodniczą i wiele wrażeń. Nieważne, że nogi trochę bolały, bo warto poznawać nasza małą ojczyznę i jej urokliwe zakątki. Rajd został dofinansowany poprzez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.Rajd klas 4-8